به قول امیر بهاری “تهران یه شهر سایکودلیکه یعنی حتا بیشتر شبیه موسیقی سایکودلیکه، توی موسیقی سایکودلیک تو نمی‌دونی داری از موسیقی لذت می‌بری یا این فضای توهمی که موسیقی برات ساخته لذت بخشه. به خاطر همین خیلی‌ها با این موسیقی مواد می‌زنن که بیشتر حال کنن. توهم در توهم… واقعیت اینه که خیلی اوقات که توی تهران داره بهت خوش می‌گذره، در واقع تو  توی توهمی از خوشگذرونی به سر می‌بری که البته نمی‌شه گفت واقعیت هم نیست!”

اپیزود چهل و سوم رادیو جولون تلاش ماست برای مرور و ثبت بخشی از خاطرات تهران. خاطراتی که گره خورده به جغرافیا و تاریخ تهران.

این اپیزود برای ما جولونی ها اپیزود خاصیه. از اونجایی که با انتشارش ما رسما 4 ساله میشیم، دوست داشتیم یک اپیزود کاملا متفاوت با اپیزودهای قبلی منتشر کنیم و خب حاصلش شد این اپیزود که بیشتر سفر توی خاطره‌هاست تا جاذبه‌های شهر.

جا داره تشکر ویژه کنیم از بر و بچه‌های رسانه کادانس که زحمت نوشتن متن و انتخاب موزیک‌ها رو کشیدند و کیف کردیم از همکاری باهاشون.

این اپیزود شامل ده بخش مجزاست که هرکدوم از این بخش‌ها رو افراد متفاوتی روایت کرده‌اند. این روایت‌ها رو به ترتیب با صدای وحیده طهماسبی، سلمان خورشیدی، مهسا نعمت، علیرضا بنی‌جانی، فائقه تبریزی، سیامک قلی زاده، سالار موسوی، کیمیا خسروی، هاجر رزم پا و امیر بهاری از تیم کادانس که زجمت نوشتن این متن رو هم کشیده، خواهید شنید. باید همینجا از همراهی تک تکشون تشکر کنیم

————————

اینستاگرام مجله موسیقی کادانس

————————

برای خرید محصولات مرتبط با سفر می‌تونید به فروشگاه جولون مراجعه کنید:

https://jolounshop.com/

————————-

تهیه‌کنندگان: کیمیا خسروی و سالار موسوی

طراح پوستر: بابک قادری

آدرس وبسایت رادیو جولون

اپیزود چهل و سوم

متن اپیزود