Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

درباره ما

پادکست گردشگری رادیو جولون

ما دو نفر یعنی “کیمیا خسروی” و “سالار موسوی” مسافرینی هستیم که بعد از سال‌ها جهانگردی و سفر تصمیم گرفتیم تا تجربیات سفرها و دغدغه‌هامون در رابطه با سفر و صنعت گردشگری رو با مخاطب‌هامون از طریق انتشار پادکست رادیو جولون به اشتراک بگذاریم.

ایده اولیه تولید پادکست “رادیو جولون” تیرماه 96 شکل گرفت و بعد از بارها و بارها تولید اپیزود اول و تلاش برای رفع نقاط ضعف،  اولین اپیزود این پادکست در 22 مهر 96 منتشر شد.

رادیوجولون محلیه برای گفتن و شنیدن از سفر. هدف جولون ارائه محتوای دسته اول در حوزه سفر به همه افراد جامعه‌ست، چه اون‌هایی که تازه در ابتدای راه هستند و دوست دارند به جرگه سفربروها بپیوندند و چه اون‌ها که سالهاست در حال سفرند و به دنبال تجربه‌های جدیدند.

این محتوای درست اول از طریق پادکست و وبسایت این رادیو در دسترس علاقمندان قرار می‌گیره.

توی پادکست رادیو جولون محوریت اصلی روی گپ و گفته. یه مقصد یا یه موضوع در مورد سفر رو انتخاب می‌کنیم و در موردش حرف می‌زنیم. از معرفی مقاصد داخلی و خارجی مثل گرجستان، هند، روسیه، کرمان، خوزستان و کلی جای دیگه بگیرید تا مباحث پرچالشی مثل سفر زنان، سفر تنهایی و هیچ‌هایک و غیره.

علاوه بر تولید و انتشار پادکست، تیم رادیوجولون بخشی از تجربیات خود و سایر جهانگردها، مطالب مرتبط با سفر و دنیای پادکست رو از طریق پست‌های وبلاگ در اختیار مخاطب‌ها قرار میده.

آرزوهای ما برای رشد و گسترش جولون به همین‌جاها ختم نمی‌شه و به زودی فازهای بعدی پروژه‌های جولون رو هم رونمایی خواهیم کرد.

تیم رادیو جولون

سالار موسوی

سالار موسوی عاشق سفر و آسمان شبه. سال‌هاست که جهانگردی می‌کنه و از سال 89 راهنمای رسمی گردشگری بوده و سفرهای زیادی رو به مقاصد مختلف داخلی و خارجی مدیریت کرده.

سالار منجم آماتوره و به واسطه همین علاقه‌اش هم این روزها توی موسسات رسمی آموزش گردشگری به دانش‌جویان گردشگری نجومی درس میده. سالار این روزها کارمندی رو رها کرده تا بتونه بیشتر روی پادکست رادیو جولون و پروژه‌های شخصیش وقت بذاره. اپیزود مورد علاقه سالار: جولون در دنیای زنان

کیمیا خسروی

کیمیا خسروی سفرهاش رو با کوهنوردی و ماجراجویی توی طبیعت ایران شروع کرد و بعد از اون راهی جهانگردی و سفر به نقاط مختلف دنیا شد.

توی سفرهای کیمیا کوه و طبیعت همیشه نقش پررنگی داره و علاوه بر هم‌نشینی با مردمان مقصد، همیشه بخشی از زمانش رو به ماجراجویی در طبیعت می‌گذرونه.

کیمیا از سال 91 راهنمای گردشگریه و تورهای داخلی و خارجی متعددی رو برگزار و مدیریت کرده. و علاوه بر اون همواره تلاش کرده تا ایران رو به عنوان یه مقصد متفاوت گردشگری به مسافران دنیا معرفی کنه و در همین راستا مدیر اجرایی پروژه فم‌تریپ ایران بوده. این روزها کیمیا همه کارهای دیگه رو متوقف کرده تا تمام وقت و تمرکزش رو صرف پادکست رادیو جولون کنه. اپیزود مورد علاقه کیمیا: سفر تنهایی

بابک قادری

بابک قادری از سال 84 طراحی بصری رو به شکل حرفه‌ای شروع کرده. از جهانگردی و دیدن آدم‌های جدید هیجان‌زده می‌شه. عاشق ژانر علمی-تخیلیه و آرزوش اینه که گردشگری بین سیاره‌ای رو با چشمای خودش ببینه.

تمام کاور اپیزودهای پادکست و باقی المان‌های گرافیکی که توی رادیو جولون می‌بینید هنر دست بابکه. اپیزود مورد علاقه بابک: جزایر رنگارنگ

حامد ستاریان

حامد ستاریان یه فریلنسر و طراح سایت و محصولاتیه که بر بستر وب کار می‌کنند و از طرف دیگه یه رشتی ِ خوش خوراک و خوش مشربه که حسابی هم اهل جهانگردی و پادکست و گردشگری.

حامد که طراح و پشتیبان فنی سایت رادیو جولونه، کار و دغدغه‌اش اینه که به کسب و کارها و فروشگاه‌ها و آدم‌ها کمک کنه که بدون ترس و نگرانی به دنیای عجیب و غریب اینترنت پا بگذارند و تو این فرآیند دیجیتالی‌شدن کنارشون می‌مونه تا مطمئن بشه که همه چی داره درست کار می‌کنه. اپیزود مورد علاقه حامد: وین، سمفونی دانوب

اگر علاقه‌مندید که به صورت داوطلبانه با تیم رادیوجولون همکاری کنید، به ما ایمیل بزنید و بگید کدوم قسمت رو می‌تونیم با هم پیش ببریم.